П`ятниця, 16.11.2018, 17:55
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

РМК Богуслав

Меню сайту
НУШ

Олімпіади

Форма входу
Сайт на 8 мовахПошук
Корисні посилання

Захист прав дитини

Національна дитяча «гаряча» лінія

Національна дитяча «гаряча лінія»

Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства,
торгівлі людьми та гендерної дискримінації

Національна гаряча лінія

Чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Новини [375]
Накази [488]
Конкурси [27]
Головна » 2018 » Жовтень » 23 » засідання Школи передового педагогічного досвіду вчителя-методиста Доброштан Лариси Віталіївни
21:00
засідання Школи передового педагогічного досвіду вчителя-методиста Доброштан Лариси Віталіївни

Сучасні вимоги суспільства і держави до школи передбачають нові підходи до практики навчання і виховання, пошуку нового, оригінального, нестандартного у науково-методичній роботі. Нова особистісно зорієнтована парадигма освіти спрямована на виховання творчої особистості, розвиток її життєвих компетентностей, соціальну мобільність, здатність до змін.

Сучасний вчитель – це професіонал, який знаходиться у постійному творчому пошуку, а також у пошуку відповіді на актуальне проблемне питання «чому навчать школярів?». Сучасному вчителю необхідні гнучкість і нестандартність мислення, вміння адаптуватися до швидких змін умов життя. А це можливо лише за умови високого рівня професійної компетентності, наявності розвинених професійних здібностей.

Учитель сучасної школи повинен не просто вчити, він повинен формувати духовно інтелектуальну творчу особистість, адаптовану до сучасних вимог, різнобічно розвинену, соціально зрілу, яка успішно засвоює ціннісний нормативний досвід поколінь, виробляючи свій власний досвід діяльності, творчості, спілкування.

23 жовтня 2018 року на базі Богуславської ЗОШ № 2 проведено засідання Школи передового педагогічного досвіду вчителя-методиста Доброштан Лариси Віталіївни з теми «Сучасні і нетрадиційні форми роботи в початковій школі». Перше засідання було присвячене питанню методам розвитку критичного мислення молодших школярів.

Лариса Віталіївна надала методичні рекомендації щодо роботи над розвитком критичного мислення молодших школярів. З педагогами проведено тренінг «Використання кубика Блума і ромашки Блума в навчально-виховному процесі початкової школи».

Переглянути світлини.

Переглядів: 29 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]