П`ятниця, 19.10.2018, 08:44
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

РМК Богуслав

Меню сайту
НУШ

Олімпіади

Форма входу
Сайт на 8 мовахПошук
Корисні посилання

Захист прав дитини

Національна дитяча «гаряча» лінія

Національна дитяча «гаряча лінія»

Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства,
торгівлі людьми та гендерної дискримінації

Національна гаряча лінія

Чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Новини [375]
Накази [479]
Конкурси [27]
Головна » 2018 » Квітень » 9 » Спільне засідання РМО вчителів природничих дисциплін
09:11
Спільне засідання РМО вчителів природничих дисциплін

В умовах реалізації концепції Нової української школи метою освіти є розвиток і соціалізація особистості учнів, формування ключових компетентностей, екологічного стилю мислення, дослідницьких навичок, здатності до саморозвитку в умовах глобальних змін і викликів. Тому як ніколи актуальною є система безперервної освіти педагогів, на яких покладено місію сформувати таку молоду людину.

На базі Богуславської СШ №1 5 квітня 2018 року відбулося спільне засідання РМО вчителів біології, хімії та основ здоров’я та РМО вчителів географії та економіки на тему «Формування ключових та природничо-наукових компетентностей учнів на основі діяльнісного підходу на уроках з природничих дисциплін».

На засіданні виступили:

Притула І.В, методист РМК на тему «Методика реалізації діяльнісного підходу до навчання на уроках з природничих дисциплін»;

Глушко Т.В., вчитель географії Богуславської СШ №1 на тему «Активізація пізнавальної діяльності учнів як запорука формування творчої особистості»;

Харченко І.В., керівник районного методичного об*єднання вчителів біології, хімії та основ здоров’я на тему «Реалізація наскрізних змістових ліній «Екологічна безпека та сталий розвиток» та «Здоров*я і безпека» в процесі навчання природничих наук»;

Ковченко В.В., вчитель біології Богуславського НВК на тему «Використання технологій інтерактивного навчання в процесі формування ключових компетентностей учнів».

Методист Притула І.В. розповіла про результати атестації вчителів району, представила творчі доробки педагогів та подякувала колегам за якісну підготовку учнів до Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу МАН та інших природничих конкурсів, вручила подяки активним координаторам конкурсу «Колосок».

Учасники засідання розробили такі рекомендації для вчителів природничих дисциплін:

  1. Вчителям активно реалізовувати діяльнісний підхід до навчання, розвивати самостійність, творчість та ініціативність учнів.
  2. Послідовно працювати над реалізацією наскрізних змістових ліній в процесі навчання.
  3. Використовувати на уроках інтерактивні методи і прийоми, які активізують дітей, сприяють формуванню свідомого ставлення до процесу навчання.
  4. Вдосконалювати свій фаховий рівень, оволодівати новітніми інтерактивними та інформаційними технологіями навчання.
  5. Активно залучати учнів до дослідницької діяльності, участі у природничих конкурсах, формувати активну життєву позицію.

Переглянути світлини.

Переглядів: 38 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]