П`ятниця, 19.10.2018, 08:44
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

РМК Богуслав

Меню сайту
НУШ

Олімпіади

Форма входу
Сайт на 8 мовахПошук
Корисні посилання

Захист прав дитини

Національна дитяча «гаряча» лінія

Національна дитяча «гаряча лінія»

Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства,
торгівлі людьми та гендерної дискримінації

Національна гаряча лінія

Чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Новини [375]
Накази [479]
Конкурси [27]
Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Семінар-практикум для вчителів іноземної мови
08:04
Семінар-практикум для вчителів іноземної мови

10 жовтня 2018 року на базі Богуславської загальноосвітньої школи №2 було проведено семінар-практикум для вчителів іноземної мови закладів освіти Богуславського району з теми: «Розвиток лінгвістичної та соціокультурної компетенцій учнів середніх класів засобами інтернет середовища» .

Учителі англійської мови за «круглим столом» обговорили питання про особливості вивчення іноземних мов у закладах освіти та про інноваційні шляхи вирішення проблеми реалізації компетентнісного підходу до викладання англійської мови у сучасній школі.

У ході семінару вчителі англійської мови: Богуславської СЗШ№1 Запоріжська В.В. та Богуславської ЗОШ №2 Кругляківська Г.І. наголошували на активізації свідомої, творчої, пошукової діяльності учнів, яка базується на використанні лінгвокраїнознавчих знань з врахуванням дидактичних факторів, зокрема потенційні можливості соціокультурного мовленнєвого матеріалу для здійснення виховання дитини його засобами: вчити її бути ввічливою, чемною, толерантною, стриманою в оцінках, дати їй можливість користуватися необхідним мінімумом мовленнєвих формул етикету для висловлювання деяких соціолінгвістичних нюансів мовлення в ситуаціях, що моделюються на уроках, навчити її адекватно реалізовувати мовленнєві наміри.

У рамках проведення семінару вчитель англійської мови Богуславської ЗОШ №2 Васільєва А.В. провела практичне заняття з теми, а вчитель англійської мови Ляшенко К.В. — виховне заняття з теми: «Window on Britain», на якому учні показали хороші знання про країну, мова якої вивчається.

Усі присутні були однозначні у тому, що учителі іноземних мов сьогодні є тією ланкою, яка може будувати мости взаєморозуміння, оскільки основною метою навчання іноземної мови є формування в учнів комунікативної компетенції, що означає оволодіння мовою як засобом міжкультурного спілкування, розвиток умінь використання іноземної мови як інструменту у діалозі культур і цивілізацій сучасного світу.

Переглянути світлини.

Переглядів: 25 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]