Субота, 19.01.2019, 12:16
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

РМК Богуслав

Меню сайту
НУШ

Олімпіади

Форма входу
Сайт на 8 мовахПошук
Корисні посилання

Захист прав дитини

Національна дитяча «гаряча» лінія

Національна дитяча «гаряча лінія»

Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства,
торгівлі людьми та гендерної дискримінації

Національна гаряча лінія

Чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Новини [375]
Накази [498]
Конкурси [27]
Головна » 2018 » Грудень » 13 » Семінар-практикум для учителів 2-х класів
11:17
Семінар-практикум для учителів 2-х класів

 12 грудня 2018 року на базі Богуславської спеціалізованої школи № 1 відбувся семінар-практикум для учителів 2-х класів з теми «Інтегроване навчання та міжпредметні зв'язки на уроках: спільне, відмінне, особливості реалізації». Мета проведення заходу - формування готовності учителя початкових класів до роботи в умовах Нової української школи.

У ході роботи методист районного методичного кабінету Ніщименко Валентина Василівна акцентувала увагу на актуальності проблеми використання міжпредметних зв'язків у початковій школі, що зумовлюється концептуальними положеннями та державними вимогами реформування освіти в Україні, спрямованими на становлення особистості дитини, формування цілісного світогляду в молодших школярів, розвиток їх здібностей і обдарувань, наукового світогляду.

Учитель Богуславської ЗОШ № 2 Мороз Людмила Михайлівна зосередила увагу учасників семінару на особливостях реалізації між предметної інтеграції змісту навчання на уроках у початковій школі.

Питання «Інтегроване навчання: тематичний і діяльнісний підходи» висвітлила учитель ОНЗ Іванівський НВК Кузнєцова Наталія Яківна, яка є учасником експерименту регіонального рівня «Розроблення та апробація навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації проекту Державного стандарту початкової загальної освіти».

У практичній частині семінару учасники заходу відвідали інтегровані відкриті уроки, які провели вчителі Найдіна Ілона Анатоліївна («Я досліджую світ» 2-Д клас), Поримська Ірина Віталіївна (природознавство, трудове навчання, 2-В клас), Шевченко Катерина Петрівна (НПП «Інтелект України» «Навчаємося разом», 2-Б клас), Хоменко Тетяна Володимирівна (природознавство, українська мова, трудове навчання, 2-Г клас).

Під час роботи за круглим столом педагоги дійшли висновку, що під час проведення інтегрованих уроків учні комплексно засвоюють і накопичують знання й уміння, вчаться цілісно сприймати навколишню дійсність. З огляду на це такі уроки відіграють важливу роль у розвитку пізнавальних здібностей учня та становленні його особистості. Водночас, як вказано у концепції Нової української школи, інтеграція навчального матеріалу в змісті споріднених предметів є одним зі способів призвичаєння дитини до шкільного життя.

Переглянути світлини.

Переглядів: 44 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]