Субота, 19.01.2019, 13:01
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

РМК Богуслав

Меню сайту
НУШ

Олімпіади

Форма входу
Сайт на 8 мовахПошук
Корисні посилання

Захист прав дитини

Національна дитяча «гаряча» лінія

Національна дитяча «гаряча лінія»

Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства,
торгівлі людьми та гендерної дискримінації

Національна гаряча лінія

Чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Новини [375]
Накази [498]
Конкурси [27]
Головна » 2018 » Грудень » 13 » Майстер-клас вчителя хімії Харченко І.В.
19:43
Майстер-клас вчителя хімії Харченко І.В.

 Сучасний освітній процес, побудований на принципах Концепції «Нова українська школа», вимагає від учителя нестандартного, креативного підходу до кожного уроку.

13 грудня 2018 року на базі Богуславського НВК відбулося засідання майстер-класу вчителя хімії Ірини Володимирівни Харченко на тему «Формування ключових компетентностей за допомогою кейс-методу на заняттях з хімії».

Слухачів майстер-класу привітала методист РМК Притула І.В. Вчителі відвідали урок з хімії в 11 класі на тему «Кам'яне вугілля та способи його переробки», який на високому рівні, у формі «круглого столу», з використанням мультимедійної дошки провела керівник майстер-класу.

Вчитель-методист Харченко І.В. розповіла про свій досвід роботи «Використання кейс-методу при формуванні ключових компетентностей на заняттях з хімії», продемонструвала приклади кейсів, які використовує у своїй роботі.

Слухачі майстер-класу взяли участь у інтерактивному занятті «Ситуаційні кейси та робота з ними», отримали матеріали заняття.

На засіданні виступили вчителі: Серба Н.В., Іванченко Н.В., Вдовиченко С.В., Чорненька О.В. Учасники розробили такі рекомендації для вчителів хімії:

Вчителям хімії послідовно працювати над вдосконаленням свого фахового рівня, оволодівати сучасними інформаційними технологіями навчання.

Формувати ключові компетентності учнів на основі опанування учнями різних видів соціального досвіду, який включає знання про природу, способи навчально-пізнавальної діяльності та ціннісні орієнтації в різних сферах життя.

Активно використовувати кейс-метод для формування природничо-наукової компетентності учнів.

Залучати учнів до колективної діяльності (парна, групова робота) їз застосуванням інноваційних методик та використанням інформаційно-комунікаційних засобів.

Реалізовувати компетентнісний потенціал хімії як однієї з природничих дисциплін через виконання учнями навчальних, зокрема дослідницьких, проектів.

Переглянути світлини.

Переглядів: 33 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]