П`ятниця, 16.11.2018, 18:52
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

РМК Богуслав

Меню сайту
НУШ

Олімпіади

Форма входу
Сайт на 8 мовахПошук
Корисні посилання

Захист прав дитини

Національна дитяча «гаряча» лінія

Національна дитяча «гаряча лінія»

Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства,
торгівлі людьми та гендерної дискримінації

Національна гаряча лінія

Чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Новини [375]
Накази [488]
Конкурси [27]
Головна » 2017 » Грудень » 7 » Майстер-клас учителя початкових класів Мартиненко Ніни Володимирівни
09:16
Майстер-клас учителя початкових класів Мартиненко Ніни Володимирівни

06 грудня 2017 року на базі Ісайківського НВК відбувся майстер-клас учителя початкових класів Мартиненко Ніни Володимирівни з теми «Методика навчання розв’язування задач: компетентністний підхід».

На сучасному етапі розвитку шкільної освіти характерною є зміна освітньої парадигми (знаннєвої на особистісно зорієнтовану) та підвищення компетентнісної спрямованості. Формування математичної компетентності полягає у засвоєнні понять і навчанні не окремих розумових операцій у випадковому, стихійному порядку, а системі дій, створенні постійного розвивального математичного середовища, завдяки якому учень, аналізуючи, порівнюючи, синтезуючи, узагальнюючи, конкретизуючи фактичний матеріал, отримує з нього інформацію і може застосувати навчальний досвід на практиці та в інших сферах.

Логічна складова компетентності передбачає здатність учня виконувати логічні операції у процесі розв’язування сюжетних задач, рівнянь, розрізняти істинні й хибні твердження; розв’язувати задачі з логічним навантаженням, описувати ситуації у навколишньому світі за допомогою взаємопов’язаних величин, працювати з множинами тощо.

Відповідно до теми зустрічі учителі відвідали урок математики у 3-му класі на тему «Розв’язування задач». Ніна Володимирівна уміло планує, організовує та здійснює корекцію навчальної діяльності учнів та управляє процесом для досягнення мети уроку. Учні не просто слухають учителя, а постійно співпрацюють з ним у режимі діалогу, висловлюють свої думки, діляться своїм розумінням змісту задач, обговорюють те, що пропонують однокласники, з допомогою вчителя ведуть відбір змісту, закріпленого власними знанням.

В ході майстер-класу розглядалися також питання методики навчання молодших школярів розв’язування сюжетних задач, особливості реалізації компетентнісного підходу, упровадження сучасних навчальних технологій, проблеми розвитку логічного мислення в початковій школі.

Переглянути фото.

Переглядів: 164 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]